top of page
výzdoba/realizace
Image by Olga Nayda

VÝZDOBA/REALIZACE

Výzdobu a dekorace vybíráme podle stylu a přání. Hlavním vodítkem je váš charakter, co máte rádi, v čem se cítíte dobře nebo téma, ve kterém si přejete  svůj event prožít. Vše musí být pečlivě sladěno v jednom tónu a stylu. 

Určitě vás nejvíce zajímá, kolik realizace projektu stojí. Klasický CENÍK  u nás ale nenajdete! Proč? Protože každý klient má jiné nároky a představy. Některé objekty jsou plně a funkčně vybaveny, jiné se musí zútulnit a dodat jim šmrnc. I podmínky pronájmu mohou ovlivnit cenu. Např., je-li nutné demontovat výzdobu ještě v nočních hodinách, nachází-li se váš objekt v patře bez výtahu, kolik máme času na realizaci (tím je dána většinou objemnost), co vše vám objekt nabízí k pronájmu, zda-li dojedeme dodávkou až na dané místo a mnoho dalšího. Výslednou cenu ovlivní i množství vámi vybraných služeb. Čím více služeb, tím zvýhodněné balíčky za super kačky!

K vytvoření cenové nabídky se musíme nejdříve seznámit. První pokec je prostě nejvíc! Nechcete přeci svěřit svůj snový okamžik jen tak někomu.

Při první KONZULTACI zjistíme  veškeré, nutné informace k vytvoření CN (cenové nabídky)!

Po konzultaci obdržíte OI Basic (organizační informace základní - záznam z jednání), který vám dopomůže i k vlastnímu plánování. Více o CN a OI v sekci konzultace.

Ukázky naší práce v galerii 

Vše know-how:

 

Vlastníme sklad inventáře o rozloze 420 m2 

Nábytek, dekorace, doplňky... Výhodou vlastního skladu je schopnost realizovat i tzv. rychloakce nebo změnit projekt ze dne na den z důvodu počasí. ​Více v sekci inventář 

Výzdoba a realizace není podmíněna organizací od A-Z (svatební management) nebo koordinací a naopak.

Vážíme si každé zakázky a neděláme rozdíl v její objemnosti. Můžete se na nás obrátit i pokud plánujete malou svatbu nebo oslavu či firemní event  a objednat si od naší agentury  pouze výzdobu/realizaci bez svatebního managementu nebo koordinace. Vše ostatní si můžete zařizovat sámi! Pokud ale chcete svůj vysněný den prožít naplno a bezstarostně, užívat si každé vteřinky a nezapomenutelně, zvolíte i další z našich služeb!

Máte-li zájem o konzultaci a CN (cenovou nabídku),

vyplňte kontaktní formulář.

Těšíme se na vás!

bottom of page