top of page
Svatební výzdoba
Svatební výzdoba stolů
Výzdoba svatebního stolu

VÝZDOBA SVATEB A EVENTŮ

Výzdobu a dekorace vybíráme podle stylu a přání. Hlavním vodítkem je váš charakter, co máte rádi, v čem se cítíte dobře nebo téma, ve kterém si přejete svůj event prožít. Vše musí být pečlivě sladěno v jednom tónu a stylu. 

Pro výzdobu a realizaci vytváříme každé zakázce florist koncept, grafik koncept, náhledy  a scénář.

Určitě vás také zajímá, kolik výzdoba projektu stojí. Klasický CENÍK  u nás ale nenajdete! Proč? Protože každý klient má jiné nároky, představy atd. Některé objekty jsou plně a funkčně vybaveny, jiné se musí zútulnit a dodat jim šmrnc. I podmínky pronájmu mohou ovlivnit cenu. Např., je-li nutné demontovat výzdobu ještě v nočních hodinách, nachází-li se váš objekt v patře bez výtahu, kolik máme času na realizaci (tím je dána většinou objemnost), co vše vám objekt nabízí k pronájmu, zda-li dojedeme dodávkou až na dané místo a mnoho dalšího.

K vytvoření cenové nabídky se musíme nejdříve seznámit při první KONZULTACI! Zjistíme tak  veškeré, nutné informace!

Ukázky naší práce v galerii 

 

Vlastníme sklad inventáře o rozloze 420 m2 se spousty dekoracemi a různými doplňky. Výhodou vlastního skladu je schopnost realizovat i tzv. rychloakce nebo změnit projekt ze dne na den z důvodu počasí. ​

Výzdoba a realizace není podmíněna organizací od A-Z nebo koordinací a naopak.

Vážíme si každé zakázky a neděláme rozdíl v její objemnosti. Můžete se na nás obrátit i pokud plánujete malou svatbu nebo oslavu, např. v restauraci a objednat si od naší agentury  pouze výzdobu/realizaci bez organizace/koordinace. Vše ostatní si můžete zařizovat sami! Pokud ale chcete svůj vysněný den prožít naplno a bezstarostně, užívat si každé vteřinky a nezapomenutelně, zvolíte k výzdobě/realizaci i další z našich služeb - organizaci/koordinaci.

 

Domluvte si konzultaci!

Napište nám den a čas, kdy se vám setkání nejvíce hodí. Jestli preferujete setkání v týdnu nebo o víkendech, dopoledne nebo k večeru atd. Pokusíme se přizpůsobit!

DĚKUJEME!

bottom of page