https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.2825-6/230018717_309775610893385_2689021142245302015_n.png?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=ee9b7e&_nc_ohc=W7M11FE4MRAAX_fDYyv&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=605a4c3f8917899e6acd1bb12a0903de&oe=610E0B5E
 

 

 

VÝZDOBA A ORGANIZACE

svatba - ples - event - firemní akce 

 Výzdobu a dekorace vybíráme podle stylu a přání. Hlavním vodítkem je váš charakter, co máte rádi, v čem se cítíte dobře nebo téma, ve kterém si přejete svůj event prožít. Vše musí být pečlivě sladěno v jednom tónu a stylu.

Pro výzdobu, realizaci, organizaci a vedení projektu vytváříme každé zakázce koncept plán, florist koncept, grafik koncept, náhledy  a scénář, kde je vše přesně stanoveno, a to nejen pro vaši představu, ale základní koncept je i vodítkem pro ostatní profese.

Vlastníme sklad inventáře o rozloze 400 m2 se spousty dekoracemi a různými doplňky. Naší fantazii se meze nekladou. Nepoužíváme ogranzy, mašle, umělé okvětní lístky apod. Milujeme rozmanitou jednoduchost, ve které je síla bohatství. 

 

Výzdoba a realizace není podmíněna organizací a naopak organizace není podmíněna výzdobou. 

Můžete si objednat od naší agentury např. pouze výzdobu a realizaci bez organizace, vše ostatní si můžete zařizovat sami. 

Cena za službu DEKOR: dle stylu a náročnosti

Samotné obřady však realizujeme pouze v měsících říjen–březen a v měsíci květen. V ostatních měsících mají přednost kompletní realizace obřad + veselí.

Organizace, tedy vedení projektu a všech profesí není podmíněna realizací. Můžete si nechat svatbu od nás pouze zorganizovat, naplánovat pro bezproblémový chod a s výzdobou vám mohou pomoci kamarádi. V takovém případě vám předáme všechny potřebné informace a podklady, aby nebylo nic zapomenuto a chod svatby byl bezproblémový. Prozradíme vám, čemu se vyvarovat, co není potřeba a naopak, co je fajn mít, také různé fígle, aby ten váš den byl ten nejkrásnější. K organizaci obdržíte koncept plán, florist koncept, grafik koncept, náhledy a scénář. S takto připraveným konceptem výrazně ušetříte rozpočet. 

Cena služby STANDARD: od 10 000 Kč

 

A ještě něco více? Ano. Vybereme pro vás ke službě STANDARD i vhodné dekorace a inventář z naší půjčovny, nabalíme a dovezeme na místo, kam si budete přát. Na vás bude samotná realizace, montáž a demontáž. O svoz se opět postaráme my. 

Cena služby ALL-INCLUSIVE: od 15 000 Kč  plus zapůjčení inventáře a doprava.

Koncept plán obsahuje organizační pokyny pro profese se všemi důležitými body a kontakty, harmonogram dne, harmonogram focení atd.

 

Florist koncept obsahuje detailní popis všech květin pro celou svatbu a event. Umístění, velikosti vazeb, barevnosti apod. Na základě tohoto konceptu vám floristka připraví cenovou nabídku.

Grafik koncept je detailní rozpis svatební a eventové grafiky, formáty tisků, materiály, velikosti rámů apod. 

 

Náhledy jsou detailní nákresy celé stavby a eventu, postavení obřadu, svatební tabule, koutků, cateringu atd. Pro catering je vypracován detailní rozpis např. ½ porcí, dětských židliček, dietologického omezení, jmenovek apod. 

 

Scénář je detailní popis chodu svatby a eventu, obřadu, veselí, svatebních zvyků, řazení hostů, plán hudby apod.  Připravujeme ho velmi pečlivě. Závisí na něm celý prožitek a zážitek nejen váš, ale i vašich blízkých.   Společně s vámi ladíme detaily, které se i v průběhu plánování mohou měnit dle situace i rodinných vztahů. Ocení ho ti, kteří si přejí event např. tematický, s překvapením, stylový nebo ti, kteří nemají až tak dobré vztahy v rodině či firmě a potřebují do detailu naplánovat každý jejich krok. 

 

 

 

 

 

 

 

 
Svatební výzdoba stolu

CENA?

Na otázku, kolik stojí kompletní projekt, tedy výzdoba, organizace a koordinace, nelze ihned odpověď. Je to stejné, jako když oslovíte projektanta, aby vám navrhl dům. Připraví návrh podle vašich finančních možností. Od cenového základu, až po nekonečné možnosti. K tomu, abychom vám mohli sestavit cenovou nabídku, potřebujeme spoustu informací, které získáme vyplněním našeho dotazníku a první konzultací.