Svatební tabule Set
White on Transparent.png

 Výzdoba
 

 Výzdobu a dekorace vybíráme podle stylu a přání. Hlavním vodítkem je váš charakter, co máte rádi, v čem se cítíte dobře nebo téma, ve kterém si přejete svůj event prožít. Vše musí být pečlivě sladěno v jednom tónu a stylu.

Pro výzdobu a realizaci vytváříme každé zakázce florist koncept, grafik koncept, náhledy  a scénář (více v sekci koordinace).

Vlastníme sklad inventáře o rozloze 420 m2 se spousty dekoracemi a různými doplňky. Výhodou našeho skladu je  schopnost realizovat i tzv. rychloakce. Naši fantazii se meze nekladou. Nepoužíváme ogranzy, mašle, umělé okvětní lístky apod. Milujeme rozmanitou jednoduchost, ve které je síla bohatství. 

Výzdoba a realizace není podmíněna organizací/ koordinací a naopak.

Vážíme si každé zakázky a neděláme rozdíl v její objemnosti. Můžete se na nás obrátit i pokud plánujete malou svatbu nebo oslavu, např. v restauraci a objednat si od naší agentury  pouze výzdobu/realizaci bez organizace/koordinace. Vše ostatní si můžete zařizovat sami! Pokud ale chcete svůj vysněný den prožít naplno a bezstarostně, užívat si každé vteřinky a nezapomenutelně, zvolíte k výzdobě/realizaci i další z našich služeb - organizaci/koordinaci.

Malé svatby mají navíc svou obrovskou výhodu a kouzlo. Jakou výhodu? Malá svatba znamená především méně osob. A tím pádem menší náklady na catering. Ze svatebních profesí, má catering největší vliv na výslednou cenu s ohledem na počet hostů. No a pokud uspořádáte svou svatbu v restauraci, ušetříte navíc ještě za pronájem objektu.

A jaké má to kouzlo? Dovolit si pak můžete výzdobu snů, překrásné květiny, zlaté příbory atd. A to bez větších ústupků a kompromisů.

Základní cena tzv. restauračního balíčku výzdoby do 30 os je  15 000 Kč. Co vše je v této základní ceně? Vázy či jiné nádoby na květiny, látkové ubrousky, stolové látky středové, látky na čelo snoubenců, další drobné dekorace (svícny, spony na ubrousky, čísla stolů, klubové talíře, box na dary atd.) stolování a dekorování, realizace a následná demontáž.

Jak výzdoba takového základního balíčku vypadá? 

 

 

CENA VÝZDOBY VĚTŠÍHO PROJEKTU?

 

Určitě vás také zajímá, kolik výzdoba většího projektu stojí. Klasický ceník  u nás ale nenajdete. Proč? Protože každý z vás má jiné nároky, představy, vybíráte si různé objekty atd. Některé objekty jsou plně a funkčně vybaveny, jiné se musí zútulnit a dodat jim šmrnc. I podmínky pronájmu mohou ovlivnit cenu. Např., je-li nutné demontovat výzdobu ještě v nočních hodinách, nachází-li se váš objekt v patře bez výtahu, kolik máme času na realizaci (tím je dána většinou objemnost), co vše vám objekt nabízí k pronájmu, zda-li dojedeme dodávkou až na dané místo a mnoho dalšího.

K vytvoření cenové nabídky se musíme nejdříve seznámit. Zjistit veškeré, nutné informace a proběhne-li i důležitá symbióza mezi námi, můžeme začít. Říkáte si, proč symbióza? No ta je velmi důležitá. Máme-li společně plánovat, musíme tvořit tým. A jen dobrý tým dosáhne skvělého výsledku.

Jak vypadají realizace větších projektů naleznete v galerii.

 

 

Úspěch je dítětem kompromisu a naslouchání.

mY s láskou pro Vás