White on Transparent.png
  • organizátor

Květinová výzdoba. Po nevěstě druhá největší kráska svatby!


Věděli jste, že pravá, květinová výzdoba by měla tvořit až 30 % z celkového rozpočtu? Takové květinové koncepty můžete ale vidět spíše jen na Pinterestu. Jsme národ v tomto ohledu trochu střízlivější O:). Muži by mohli mít obecně svatbu bez květin, hlavně, aby bylo dost jídla, pití a kamarádů. Pokud to vidíte pánové stejně, nezapomínejte, že ženy se pro květiny narodily a květiny pro ženy rostou. Tato spojitost je známá od pradávna. Ostatně, vzpomeňte si, čím si žehlíte doma drobný prohřešek? Dopřejte jim proto být princeznou, a kdy jindy, než ve svatební den..


Květinová výzdoba je důležitým prvkem svatební výzdoby a dekorací. Floristé a svatební designéři musí bezpodmínečně spolupracovat, jako jeden tým. Designéři naší agentury vytvoří floristům detailní florist koncept, kde jsou pevně stanoveny: počty květin, vazby, barvené kombinace, velikosti obalů, stojanů, počet obrazových rámů na grafiku společně s jejich umístěním, tedy s náhledy atd. Tento koncept několikrát přepracovávají s ohledem na daný rozpočet.

Floristu pro svatby a eventy námi realizované, vybíráme sami. Tato spolupráce je nejen pro vás, ale i nás velmi důležitá. Práce floristy je třešničkou naší tvorby a zodpovídáme za výsledek. Proto se obklopujeme profesionálními týmy, na které je spolehnutí.

Pokud nebudete využívat služby svatebních designerů eventové agentury, výběr floristy by měl být vaším šestým bodem plánování, s ohledem na zamluvené termíny rok dopředu.

Nechte si poradit, zvolte jednoho floristu pro květinovou výzdobu obřadu i veselí. Připravte si inspirační foto svatební květiny, která udává floristům směr barev, vazby, květů apod. Popř. hledejte na soc. sítích daného floristy práce, které se vám líbí. I ty slouží jako dobrý základ pro poptávku.

Nezapomínejte, že i pro rádoby květiny ,,zadarmo“ např. břečťan, luční květy, traviny a bobuloviny musí floristé dojet a věnovat čas nejen hledáním a trháním v přírodě, ale i následným čištěním pro jejich použití. Tato varianta je vhodná spíše pro realizaci svépomocí.


mY se na závěr přimlouváme, aby kluci holkám dopřáli ten úžasný pocit, cítit se ve svatební den jako princezny, obklopeny krásnými, květinovými doplňky.