White on Transparent.png
  • organizátor

Bezstarostnou svatbu s agenturou nebo realizace svépomocí?

Pokud jste ve svatebním rozpočtu ušetřili na služby evenetové agentury, pátým bodem plánování by měl být její výběr. Nemáme zkušenosti se službami jiných agentur, ale můžeme vám popsat, jak to chodí u nás.

Prvním krokem je nutné vaši poptávku adresovat na my@agenturamy.cz nebo vyplnit kontaktní formulář na https://www.agenturamy.cz/kontakt.

Je důležité popsat, o jakou službu máte zájem, den a místo realizace, počet osob eventu a místo, kde bude probíhat. Dostanete se do poptávkového systému, kdy budete následně kontaktováni s nejbližšími termíny konzultace. Dle vámi zvoleného termínu vám bude přidělen konzultant.


Ke konzultaci je dobré mít pevně stanovené první čtyři body v plánování. Můžete nás kontaktovat i po prvním bodu, tedy alespoň s daným počtem hostů. V takovém případě probíhá konzultací více.

Je vhodné si předem ujasnit, o jaké služby byste měli zájem. Nabídku jednotlivých možností najdete na https://www.agenturamy.cz/výzdoba

Zvolíte-li služby agentury, budete mít svůj event bez starostí.

Pokud se rozhodnete o realizaci svépomocí, tedy bez agentury, i tak můžete využít některé z našich, částečných služeb.

Doporučujeme při seberealizaci nenakupovat s velkým předstihem dekorace a doplňky pro výzdobu. Během plánování naleznete spousty inspirací, které vás mohou oslovit jinak.

Je dobré se pak opřít o kamarády, na které je spoleh. Buďte ale realisté. Pomohou vám s výzdobou a realizací, s úklidem po akci s nimi ale moc raději nepočítejte. I když slíbili a moc chtějí pomoci, jejich únava je většinou silnější.

I vám samotným může úklid následující den dělat problém, natož těm, kterých se to tak trochu netýká. Opět ale nechceme házet všechny do jednoho pytle. Pevně věříme, že dobré duše najdete.


V čem vám může agentura pomoci? Ve všem nebo jen z určitých částech. Výhodou jsou zkušenosti a spolupráce s prověřenými dodavateli a profesemi. Také to, co vám bude trvat déle, my už máme v malíku. Vlastníme sklad o rozloze 400 m2 s dekoracemi, doplňky a inventářem, máme své dopravní prostředky a tým schopných lidiček.

S námi jste bezstarostní a prožíváte svůj den tak, jak jste si ho vysnili.


Na otázku, kolik stojí agenturní služby, není možné odpovědět, aniž bychom měli potřebné informace k vytvoření individuální nabídky. Neexistují tabulky. Co klient, to originál, to jiný styl a představa.Vzpomínáme, jak si do našeho salonu přišla nevěsta pro šaty. Byla smutná a bez života. Zeptali jsme se, jak se těší na svůj den? Píchli jsme, ač neúmyslně, do bolavé rány a rozplakala se: ,,jsem zoufalá, unavená a vyčerpaná, vůbec se na ten den netěším“. Vyděšeně jsme se na sebe podívali a v tom nevěsta pokračovala: ,,nic nefunguje, všichni volají jen mně, nic není, jak má být. Minulý týden jsem z toho zkolabovala, odvezla mě záchranka. Bylo toho na mě moc. Už bych si to sama nikdy nedělala. Nakonec, kapačku jsem si sama také nedala, hold nemůžeme umět všichni a všechno“. Ty jo, upřímně, padla nám brada. Hlavně z toho, že svatební plánování a organizace skončily záchrankou a tím, že se nevěsta na svou svatbu přes veškeré starosti netěšila.

Že téměř každý pak přijde a řekne: ,,měli jsme si to nechat udělat“, jsme už zvyklí.

Je to jeden z nejvíc katastrofálních příběhů plánování, které jsme zaslechli. Nemají všechny stejný konec, ale v něčem jsou si hodně podobní. Realizace svatby není pro žádného laika lehké, natož realizuje-li tu vlastní. Přílišné upínaní se na dokonalost, bezchybnost a nezapomenutelnost okamžiku může ubírat síly a správný pohled.


mY

vám přejeme, aby vaše kroky v rozhodování vedly k tomu správnému konci a v dalším příspěvku vás provedeme výběrem jednotlivých profesí 🤍🤎