top of page

 KVĚTINY

 

jsou naší velkou vášní, oázou klidu, smyslnosti, krásy a neodmyslitelně k naši práci patří. Jsou třešničkou výzdoby a korunkou krásy celku!

Zbožňujeme přirozený růst a inspirujeme se přírodou.

 

V naší dílně zajišťujeme kompletní, květinový servis!

Při realizaci výzdoby a květinového servisu současně, účtujeme pouze jednu cenu za realizaci, dopravu a konzultaci!

Odpadají vám starosti i s převozem obřadní brány a květin. Pokud je obřad v jiném místě než veselí, květiny z obřadu převážíme do veselí, kde dále zdobí vaši tabuli nebo svatební zóny. Pokud je obřad součástí veselí, obřad a květiny po obřadu přetváříme např. na foto zónu apod.

Disponujeme vlastním inventářem: květinové obaly, vázy a vše potřebné, co je pro květiny na celou svatbu potřeba!

Květinový servis vám zajistíme i samostatně, bez realizace výzdoby!

Svatební květiny foto M. Martinátová
SVATEBNÍ KVĚTINY
svatební květina foto M. Martinátová

Svatební květina

Svatební květina je důležitou součástí nevěsty. Vypovídá o jejím charakteru a stylu celého konceptu výzdoby.

Čím honosnější jsou šaty, tím větší a bohatší by měla kytice být. Jednoduché, úzké šaty se za velkou kyticí zcela ztratí, zatímco menší vazba ještě potrhne jejich krásu. Důležitý je i tvar květiny.  Drobné, menší nevěsty by měly volit malý pugét okrouhlého tvaru. Velká kytice je opticky zmenšuje. Vysoké ženy naopak může zdobit květina přepadávajícího tvaru a mohou si dovolit i větší vazby. 

Květiny
pro ostatní dámy

Květiny pro maminky jsou odlehčené a menší varianty svatební kytice nevěsty. Měl by je vždy předávat ženich s osobním poděkováním. Maminkám, které nechtějí držet květinu, vyrábíme např. brož nebo květinový šperk. Družičkám a svědkyni sluší věnečky, náramky i květiny do rukou. Fantazii se meze nekladou a mY jsme otevřeni všem přáním a nápadům. 

Svatební květiny foto M.Martinátová

Korsáže

I muže může zdobit růže. Ženich by měl být zdoben  nejvýrazněji. Svědek, tatínci pak méně a lehce odlišně . Podle pravidel se traduje, že korsáže by měli muži nosit na levé klopě a ne v kapsičce. Ale občas rádi pravidla porušíme a fandíme i květinovým destičkám vložených do kapsiček! Za nás je to nejen vkusné a vzhledné, ale i velmi praktické.

Květiny zdobící
tabuli a ostatní zóny

Květinu nevěsty, na obřad, tabuli i pro ostatní zóny. Ty všechny by měl tvořit a vázat jeden floristický tým! Nikdy zakázku nedělte! Rukopis a použití druhu květin jsou velmi znatelné nejen v reálu, ale i na fotografiích!

Květinový servis se odvíjí podle květiny nevěsty, ale i podle designu objektu a jeho barev. Naše květinové realizace k vidění v galerii

Máte-li zájem o konzultaci a CN (cenovou nabídku),

vyplňte kontaktní formulář.

Těšíme se na vás!

Svatební květiny foto M. Martinátová
bottom of page