top of page

 KVĚTINY PRO VÁŠ EVENT

 

jsou naší velkou vášní, oázou klidu, smyslnosti, krásy a neodmyslitelně k naši práci patří. Jsou třešničkou výzdoby a korunkou krásy celku!

Zbožňujeme přirozený růst a inspirujeme se přírodou.

 

V naší  květinové dílně zajišťujeme kompletní, květinový servis!

Při realizaci výzdoby, květinového servisu a dalších služeb současně, účtujeme pouze jednu cenu za realizaci, dopravu a konzultaci!

Naše hlavy nosí vaše starosti!

Postaráme se o převoz květin, montáž a realizaci na místě i demontáž květinových aranžmá. Květiny do převozu na místo akce skladujeme v klimatizované místnosti. Garantujeme jejich stabilitu.

Disponujeme vlastním inventářem: květinové stojany, obaly, vázy a vše potřebné, co je pro květiny na celou akci potřeba!

Květinový servis vám zajistíme i samostatně, bez realizace výzdoby a dalších služeb.

Image by Echo
SVATEBNÍ KVĚTINY
Kamenné desky a palmové listy před zrcadlem

KVĚTINOVÉ STYLY

Zrcadlíme váš styl a charakter. Ponoříme vás do květinové smyslnosti a obklopíme všemi styly. 

Vonící luční louka vás vrátí ke vzpomínkám prožité s babičkou, jako bohové budete vládnout květům bohostylů, protančíte bosky v zahradě vzdušných a přirozeně rostoucích krásek, královny budou zdobit žezla biedermeieru a jako VIP na červeném koberci budete pózovat pod blesky fotoaparátu u tematické, květinové stěny. Pozici na trhu vaší firemní společnosti s okázalostí podtrhnou květiny významných a pompézních vazeb.

Klasické, romantické, vílovské, božské, zámecké, abstraktní, kýčovité nebo tematické. Ty všechny podoby květiny umí nosit. Záleží jen na vás, jakou podobu si pro svůj event zvolíte.

VIZE 

Máte svůj vyhraněný styl nebo téma eventu? Skvělé! Připravíme vám CN na míru. Jsme otevřeni všem přáním a nápadům ať už  v klasice či netradičnosti.

Pokud si nejste jisti, v jakém duchu event chcete vést, rádi vám poradíme. Vhodné je zvážit i prostor, kde se event bude konat. Fantazii se meze nekladou, a protože jsme tvořiví lidé, vymyslíme pro vás to nejlepší!  Splníme vaše očekávání a vy se budete cítit jako ryba ve vodě.

Zdobení listy

VOLNÁ RUKA

Floristická, dekoratérská, designová práce je umělecká činnost. Své sny vkládáte do rukou odborníků, proto nás nechte tvořit, aby výsledek byl famózní.

Zadejte požadavek. Tzn. finanční budget, počty, můžete upřesnit vzhled, barevnost, téma apod. Necháte-li našim dekoratérům volnou ruku, odvedou pro vás víc, něž předpokládáte. Nejsou-li limitováni, mohou pro vás ovlivnit výsledný objem zakázky, např. svým výběrem typů květů a zeleně, vhodně zvolenými nádobami, stojany, podstavci apod.

 INVESTICE 

Investice do květinové výzdoby od nás může být pro vás skvělým způsobem, jak zlepšit navíc atmosféru vašeho domova, kanceláře nebo jakéhokoli jiného prostoru. Květiny přinášejí do místnosti živou energii a krásu, která může pozitivně ovlivnit náladu a produktivitu lidí v daném prostoru. Vybereme již od základu nejvhodnější květiny s delší životností, které poté rozzáří váš pracovní prostor. Opětovné použití květin po výzdobě není jen udržitelnou volbou, ale může také dodat eleganci a šarm každému obchodnímu prostoru. Přepracováním květin z předchozích akcí nebo aranžmá může vaše společnost ušetřit peníze a snížit množství odpadu. A to nejdůležitější! Můžete vytvořit krásnou atmosféru pro své klienty a zaměstnance. Zvažte začlenění znovu použitých květin do vaší kanceláře nebo výzdoby na další události, abyste získali jedinečný a okouzlující vzhled.

moderní, úřad, vnitřní
bottom of page