top of page
Koordinace svateb a evnetů

KOORDINACE

Kryjeme vám záda!

  • Facebook
  • Instagram

Přejete si svůj den prožít naplno?

Pak je koordinace správná volba!

 

Pokud je koordinace volena s mírou, elegancí a podstatně, je velmi prospěšná. V opačném případě může působit nuceně. To se většinou stává, pokud si snoubenci stojí za tzv. přeorganizovaností. A jak se říká, všeho moc škodí. Hosté se nechtějí cítit příliš cepovaně. Naopak, ocení informovanost, pocit bezpečí, mají-li se v případě dotazů na koho obrátit. 

Koordinaci ocení především ti, kteří chtějí netradiční obřad. Také snoubenci, jejichž rodiče jsou rozvedeni a potřebují např. uspořádat jejich sezení nebo mají-li obřad na ,,oko".

Pokud se rozhodnete, koordinovat svépomocí, budou to právě hosté, kteří  vás zahrnou palbou otázek. Také profese potřebují zapnout techniku, matrika vyřídit dokumenty a vy pak nemáte čas, vychutnat si svůj okamžik.

Chcete-li se tomuto vyhnout, doporučujeme nechat si od nás svatbu zkoordinovat.

Pokud se rozhodnete opačně, můžete si nechat od nás svatbu zorganizovat a předat veškeré podklady k bezproblémovému chodu. Tuto možnost využívají snoubenci, kteří chtějí mít svatbu dobře naplánovanou a zorganizovanou, aby na něco nezapomněli. Ale samotného koordinátora na své svatbě nevolí, aby svatba nepůsobila příliš organizovaně a procházela si vlastním vývojem. ​

 

Koordinace není podmíněna žádnou z našich služeb (realizace/výzdoba nebo organizace). Může být tedy i samostatnou službou. Je to především řízení chodu koordinátorem přímo v den a místě eventu. Počet koordinátorů je volen podle náročnosti projektu a počtu hostů.

Pokud zvolíte koordinaci samostatně, sestavujeme k této službě nutný harmonogram, scénář a chod svatby, aby byly stanoveny všechny vaše požadavky a přání.

Koordinace obřadu?

Ano či ne?

Nemít koordinovaný min. svatební obřad je stejné, jako když se neučíte na maturitu a spoléháte, že si zrovna nevytáhnete otázku, kterou právě neumíte. Buď to vyjde nebo ne. Většinou se tento risk ale moc nevyplácí. Ideální je koordinace do posledního svatebního zvyku. Kdo nechce mít vůbec žádné starosti, zvolí koordinaci i déle, např. koordinaci zábavy, dětí apod.

Nevěsta v utajení?

Koordinaci ocení také nevěsty, které se rozhodnou, že chtějí být spatřeny svým milým až při samotném obřadu. Družičky, maminky, svědkyně, ty všechny už stojí ve slavnostním průvodu. Pomoc koordinátorů je v tuto chvíli nepopsatelná. 

Pomoc s oblékáním, a kdy je ta správná doba vyjít? Kde čeká tatínek? Koordinátor je stále po vašem boku, je vaší pravou rukou, připraven zodpovědět vaše dotazy, zajistit potřeby nejen vaše, ale i hostů a zkoordinovat celý chod.

 

Cena koordinace dle náročnosti a počtu hostů.

bottom of page