UA-189377961-1 UA-189377961-1
 
White on Transparent.png

KOORDINACE SVATBY

Ano či ne?

Nemít koordinovaný min. svatební obřad je stejné, jako když se neučíte na maturitu a spoléháte, že si zrovna nevytáhnete otázku, kterou právě neumíte. Buď to vyjde nebo ne. Většinou se tento risk ale moc nevyplácí.

Ideální je koordinace do posledního svatebního zvyku. Kdo nechce mít vůbec žádné starosti, zvolí koordinaci i déle, např. koordinaci zábavy, dětí apod.

 

Nevěsta v utajení?

Koordinaci ocení také nevěsty, které se rozhodnou, že chtějí být spatřeny svým milým až při samotném obřadu. Družičky, maminky, svědkyně, ty všechny už stojí ve slavnostním průvodu. Pomoc koordinátorů je v tuto chvíli nepopsatelná. 

Pomoc s oblékáním, a kdy je ta správná doba vyjít? Kde čeká tatínek? Koordinátor je stále po vašem boku, je vaší pravou rukou, připraven zodpovědět vaše dotazy, zajistit potřeby a zkoordinovat celý chod.

 

Koordinace svatby

Koordinace není podmíněna ani jednou z uvedených služeb realizace, výzdoby a organizace. Koordinace je řízení chodu koordinátorem přímo v den a místě eventu. Je to služba, kterou můžete volit buď úplně samostatně, tedy i bez výše uvedených služeb nebo ke každé službě zvlášť i všechny dohromady. 

PŘEJETE SI SVŮJ DEN PROŽÍT NA PLNO?

Pak koordinace je správná volba

Koordinace není někdy oblíbená. Občas si ale hosté neuvědomují, jak je pro vás velmi prospěšná. Pokud se rozhodnete, koordinovat obřad svépomocí, budou to právě oni, kteří  vás zahrnou palbou otázek. Také profese potřebují zapnout techniku, matrika vyřídit dokumenty a vy pak nemáte čas, vychutnat si svůj okamžik. 

Koordinaci ocení především ti, kteří chtějí netradiční obřad. Také snoubenci, jejichž rodiče jsou rozvedeni a potřebují např. uspořádat jejich sezení nebo mají-li obřad na ,,oko".

Cena koordinace:

dle požadavku 

Setup Stage
KOORDINACE EVENTU

Firemní akce - plesy - narozeninové párty 

Jak je potřebná a nepostradatelná se můžete přesvědčit např. u maturitního plesu. Pokud koordinace není, může host pocítit chaos, zmatek a bezvládí, a to ne jen host, ale především maturanti. Ideální je, když koordinátora eventu vybírá sám organizátor. Ten následně kontaktuje moderátora a všechny ostatní profese. Organizace není podmíněna koordinací eventu, je však velkou výhodou. Můžeme event či svatbu pouze zorganizovat a předat veškeré podklady k bezproblémovému chodu. Tuto možnost využívají někteří snoubenci, kteří chtějí mít svatbu dobře naplánovanou a zorganizovanou, aby na něco nezapomněli, ale samotného koordinátora na své svatbě nevolí, aby svatba nepůsobila příliš organizovaně a procházela si vlastním vývojem.

Na zdraví