Organizace

Nechcete se stresovat plánováním a přípravami? Zařídíme vše za vás!

 

 

Organizace, tedy vedení projektu a všech profesí, není podmíněna realizací.

Můžete si nechat svatbu od nás pouze zorganizovat, naplánovat pro bezproblémový chod a s výzdobou vám mohou pomoci kamarádi. V takovém případě vám předáme všechny potřebné informace a podklady, aby nebylo nic zapomenuto, a aby byl chod svatby bezproblémový. Prozradíme vám, čemu se vyvarovat, co není potřeba a naopak, co je fajn mít. Také poradíme různé fígle, aby ten váš den byl ten nejkrásnější.

K organizaci obdržíte:

  • koncept plán s náhledy

  • florist koncept

  • grafik koncept

  • scénář

 

S takto připraveným konceptem výrazně ušetříte rozpočet a hravě proplujete plánováním.

Cena za organizaci bez realizace: od 10 000 Kč

Koncept plán obsahuje organizační pokyny pro profese se všemi důležitými body, kontakty a doporučeními.

Dále v koncept plánu najdete harmonogram dne a harmonogram focení, nákresy svatební tabule, postavení obřadu, zón, cateringu atd. Pro catering je vypracován detailní rozpis např. ½ porcí, dětských židliček, dietologického omezení, jmenovek apod. 

 

Florist koncept obsahuje detailní popis všech květin pro celou svatbu. Umístění, velikosti vazeb, barevnosti apod. 

 

Grafik koncept je detailní rozpis svatební grafiky, formáty, materiály, velikosti rámů apod. 

Scénář je detailní popis průběhu a chodu obřadu, veselí, svatebních zvyků, řazení hostů, plán hudby, duch, styl a charakter děje svatby atd.

Při realizaci/výzdobě obřadu a veselí - grafik koncept v hodnotě 1 000 Kč a florist koncept v hodnotě 3 000 Kč ZDARMA.

Z doporučených profesí si nebereme žádné provize! Ač se nad tím mnoho našich kolegů z branže s údivem pozastavuje, pro nás je to samozřejmost! Účtujeme si za námi odvedenou práci a nenavyšujeme váš rozpočet skrytými provizemi za doporučení. Profese doporučujeme v dobré obchodní etice. Je pro nás důležitá, bezproblémová spolupráce a perfektně odvedená práce, jejíž výsledkem je naše vizitka.

Koordinace

Přejete si svůj den prožít naplno? Pak je koordinace správná volba.

Pokud je koordinace volena s mírou, elegancí a podstatně, je velmi prospěšná. V opačném případě může působit nuceně. To se většinou stává, pokud si snoubenci stojí za tzv. přeorganizovaností. A jak se říká, všeho moc škodí. Hosté se nechtějí cítit příliš cepovaně. Naopak, ocení informovanost, pocit bezpečí, mají-li se v případě dotazů na koho obrátit. 

Koordinaci ocení především ti, kteří chtějí netradiční obřad. Také snoubenci, jejichž rodiče jsou rozvedeni a potřebují např. uspořádat jejich sezení nebo mají-li obřad na ,,oko".

Pokud se rozhodnete, koordinovat svépomocí, budou to právě hosté, kteří  vás zahrnou palbou otázek. Také profese potřebují zapnout techniku, matrika vyřídit dokumenty a vy pak nemáte čas, vychutnat si svůj okamžik. V takovém případě doporučujeme nechat si od nás svatbu pouze zorganizovat a předat veškeré podklady k bezproblémovému chodu. Tuto možnost využívají snoubenci, kteří chtějí mít svatbu dobře naplánovanou a zorganizovanou, aby na něco nezapomněli. Ale samotného koordinátora na své svatbě nevolí, aby svatba nepůsobila příliš organizovaně a procházela si vlastním vývojem.

Jak je koordiance potřebná a nepostradatelná se můžete také přesvědčit např. u maturitního plesu. Pokud koordinace není, může host pocítit chaos, zmatek a bezvládí. A to ne jen host, ale především maturanti. 

Koordinace není podmíněna žádnou z našich služeb (realizace/výzdoba nebo organizace). Může být tedy i samostatnou službou. Je to především řízení chodu koordinátorem přímo v den a místě eventu. Počet koordinátorů je volen podle náročnosti projektu a počtu hostů.

Pokud zvolíte koordinaci samostatně, sestavujeme k této službě nutný harmonogram, scénář a chod svatby, aby byly stanoveny všechny vaše požadavky a přání.

Koordinace ceremoniálu

Ano či ne?

Nemít koordinovaný min. svatební obřad je stejné, jako když se neučíte na maturitu a spoléháte, že si zrovna nevytáhnete otázku, kterou právě neumíte. Buď to vyjde nebo ne. Většinou se tento risk ale moc nevyplácí. Ideální je koordinace do posledního svatebního zvyku. Kdo nechce mít vůbec žádné starosti, zvolí koordinaci i déle, např. koordinaci zábavy, dětí apod.

Nevěsta v utajení?

Koordinaci ocení také nevěsty, které se rozhodnou, že chtějí být spatřeny svým milým až při samotném obřadu. Družičky, maminky, svědkyně, ty všechny už stojí ve slavnostním průvodu. Pomoc koordinátorů je v tuto chvíli nepopsatelná. 

Pomoc s oblékáním, a kdy je ta správná doba vyjít? Kde čeká tatínek? Koordinátor je stále po vašem boku, je vaší pravou rukou, připraven zodpovědět vaše dotazy, zajistit potřeby nejen vaše, ale i hostů a zkoordinovat celý chod.

 

Cena koordinace dle náročnosti a počtu hostů.

3CD8C5D8-3584-420F-8CFC-77FEE0A04AA5_edited_edited.jpg