top of page
Dekorativní předměty

PŮJČOVNA INVENTÁŘE

Co všechno půjčujeme?

Flower Vase_edited.jpg

V naší půjčovně má každá věc svůj příběh a čestné místo. Můžete si zapůjčit témeř vše, co pro svou svatbu či event potřebujete. Půjčujeme slavobrány, cedule, ukazatele, zrcadla, obrazové rámy, obřadní stoly, vázy, květináče, svícny, sklo, klubové talíře, ubrusy, ubrousky, potahy na židle, filmové rekvizity a spoustu dalšího. 

Nelze vypsat do jedné věty sortiment ukrývající se v našem skladě dekorací a inventáře o rozloze 420 m2. K zapůjčení je téměř vše, co vidíte na našich v příspěvcích na Instagramu i v sekci výběrů nebo a přímo v našem skladě na adrese:

Městské sady 691, Kutná Hora 284 01

Není v naších možnostech nafotit kompletní inventář k zapůjčení. Pokud jste nenašli, co hledáte, pošlete nám poptávku a my vám obratem odpovíme.

Je nutné se pro osobní návštěvu půjčovny předem objednat na +420 777 696 501. 

Minimální hodnota zapůjčení je 2 000 Kč pro objednávky přes e-mail zasláním fotografií. 

 Pro objednávky sjednané osobní návštěvou našeho skladu je min. hodnota  zapůjčení 2 400 Kč. 

Zavolejte a domluvte si schůzku. Z prohlídky skladu si odnesete i cenné informace, které vám dopomohou k bezstarostnému plánování.

 

V případě, že si nevyberete žádný inventář, bude vám účtováno 500 Kč/hod. i započatá, za náš čas věnovaný právě vám. V opačném případě platíte jen za zapůjčený inventář!

Cenové nabídky platí 1 týden, při nepotvrzení  do jednoho týdne, jsou automaticky vyřazeny ze systému.

Je nutné dodržet vyzvednutí i vrácení zápůjčky NAJEDNOU a dodržet sjednané termíny vyzvednutí, taktéž předem stanovený čas! 

Při nedodržení času vyzvednutí i vrácení o více jak 20 min.,  bude vám  účtováno ,,čekatelné"  500 Kč/hod. i započatá.

 

Nepůjčujeme satény, těžké a stropní látky. I tak máme ale pro vás mnoho látek k zapůjčení. ​

Prodáváme stuhy, svatební SPZ, rekvizity do foto koutku, perličky, okvětní lístky, ubrousky, organzy, stolové šerpy, ubrousky, peříčka, satény, juty, pompony, lampióny, konfety, postavičky na svatební dort, dekorace auta a mnoho dalšího.

Co byste před návštěvou půjčovny měli vědět?

▫️kompletní počet hostů (upřesňuje počet ubrousků, klubových talířů, spon na ubrousky, příborů atd.)

▫️tvar tabule (nezapomínejte, že spojením stolů do různých tvarů přicházíte o místa k sezení)

▫️počet stolů a jejich rozměr, ideálně nákres (velmi důležitá informace, která upřesňuje rozměr ubrusů, středových látek a běhounů, možnosti rozměrů klubových talířů, váz, ostatních středových dekorací apod.)

▫️vaše preferované barvy

▫️v neposlední řadě, co všechno váš objekt k pronájmu nabízí, abyste buď chybějící inventář doplnili nebo naopak, nepůjčovali zbytečně to, čím  objekt disponuje

Vždy se vám bude věnovat osoba, která s vámi celý sklad projde. Můžete si dostupný inventář během prohlídky fotit a promyslet si v pohodlí domova, co se vám líbí, a který inventář a dekorace pro svůj event potřebujete.

White Branch_edited_edited_edited_edited_edited.jpg

Telefon

+420 777 696 501

E-mail 

Follow

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page